BİZ

BİZ

1975 yılında ticari faaliyetlerine inşaat demiri satışı ile başlayan Yaşarlar Demir kısa sürede hızlı bir gelişim göstermiş ve inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur. Doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü, bu değerler üzerine oturtulmuştur.
2014 yılında unvan değişikliğine giderek, faaliyetlerine Demirhan Yaşarlar Demir adı altında devam eden firmamız iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas alan, kuruluşundan bugüne kadar, güvenilirliği ve üstün hizmet kalitesi ile yoluna devam etmektedir.

1992 yılında Karabük Demir Çelik işletmesinin bayiliğini de kazanarak, kısa sürede hızlı bir gelişim göstermiş ve inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur.

2017 yılında kurulan firmamız DYD İnşaat yapı malzemeleri sektörünün kısa sürede lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Aynı çatı altında faaliyet gösteren firmamız insana ve çevreye saygı anlayışı ile insanların yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinmiştir. Sağlam ve modern yapılar inşaa etmek amacı ile her biri kendi sektöründe lider olan markalarla iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Marka ürünlerin satışını hedefleyerek tüm hızıyla her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Değerli iş ortaklarımıza inşaat demiri ve yapı malzemeleri alanlarında İstanbul Ataşehir satış ofisimizde hizmet vermekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bugün Demirhan Yaşarlar Demir olarak sektördeki  engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla insanların yaşam kalitesini artıran, sağlam ve modern yapılar için iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin satış ve pazarlamasını, Demirhan Yaşarlar Demir çatısı altında, şirketlerimiz olan İnşaat Demiri ve Yapı Malzemeleri  alanlarında Ataşehir satış ofisimizde hizmet vermekteyiz.